Jeden den středoškolákem na zkoušku

Milý deváťáku,

Stále váháš? Potřebuješ se na vlastní kůži přesvědčit, že škola, kde strávíš čtyři roky, stojí opravdu za to? Potřebuješ mít opravdovou jistotu, že to, co slibujeme, taky plníme?

Tak prostě přijď

Urči si den, napiš, že to chceš zkusit, a prostě přijď a buď jeden den středoškolákem.
jurankova@helloskola.cz
mobil: 778 486 446

1. Pošli mail s kontaktem na rodiče
2. Zavoláme a domluvíme detaily
3. V daný den přijdeš na 8:00 do školy
4. Ujme se Tě náš student, budeš s ním celý den a ve všech hodinách
5. Půjdeš s ním na oběd a případně do Hrušky pro svačinu
6. Ve 13:30 pro Tebe den na zkoušku končí
7. A budeš mít jasno

Ze zpětné vazby „středoškoláka na zkoušku

…jsem z vaší školy nadšený. Líbí se mi styl výuky. Bavily mě všechny předměty. V hodině chemie jsme šli ven, kde se probíralo učivo v praxi, na naší škole jsem to nikdy nezažil, bylo to fajn. Poté v hodině matematiky jsme probírali nové učivo. Paní učitelka byla příjemná a uměla to pěkně vysvětlit, všechno jsem od ní pochopil. V občanské výchově jsme diskutovali k probíranému učivu, to v naší škole nepřipadá v úvahu. V dějepise to bylo podobně, dobré bylo to, že probíhal v anglickém jazyce. Máte moderně vybavené třídy a cítil jsem se tam příjemně, kolektiv třídy na mě působili mile, kamarádsky.
Děkuji za zprostředkování této zkušenosti, mám do příštího týdne o čem přemýšlet.