Jak zvládnout přijímačky

KRITÉRIA PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ:

Kritéria pro přijetí do 1. ročníku Gymnázia Hello 2024

Jednotná přijímací zkouška bude vykonána v termínu JZP (tzn. 12. a 15. 4. 2024)

NÁSLEDNÉ ROZDĚLENÍ DO JEDNOTLIVÝCH TŘÍD: Podmínky pro zařazení

Přečtěte si obecné informace pro uchazeče. Navštivte web: https://www.prihlaskynastredni.cz/

Tipy pro přijetí

• Zájemci, kteří po přijetí na Gymnázium Hello zažádají o Jazykovou třídu a nemají požadovaný jazykový certifikát, budou pozváni na test.
  • Délka testu 90 minut + 10 minut interview
  • Jak poznám, že mám na anglickou třídu? Angličtina na jazykové úrovni B1 (např. zkouška Cambridge English: Preliminary (PET) s celkovým hodnocením Pass A nebo některá z vyšších úrovní zkoušky), kterou žák prokáže buď předložením mezinárodního certifikátu, nebo úspěšným složením jazykového testu.
  • Svoji jazykovou úroveň si můžete otestovat ve CVIČNÉM TESTU.
  • Zájemci, kteří po přijetí na Gymnázium Hello zažádají o MMIT třídu, vykonají ve škole TEST Z UŽIVATELSKÉHO IT a dodají krátkou prezentaci (či video) s požadovanými informacemi (viz Podmínky pro rozřazení).

Vojta vám poradí, jak zvládnout motivační prezentaci/video (MMIT třída)

Hodně štěstí u přijímaček. A nebojte se zeptat:

volejte nebo pište

Ing. Barboře Skipalové,