Když na Hello, tak pořádně! Když psát, tak všemi deseti. Seminář pod vedením Ing. Nekorancové.


Úvod > Novinky > Školní rok 2020/2021 > 1. Pololetí > Seminář „Psaní všemi deseti“
Když na Hello, tak pořádně! Když psát, tak všemi deseti. Seminář pod vedením Ing. Nekorancové.

