09. 12. 2015

SBÍRKA společnosti ŽIVOT DĚTEM

V čase po Vánocích možná máte pochybnosti, jestli se dárek, který jste vybrali pro někoho blízkého, líbil tak, jak jste si představovali a přinesl ta očekávání, která jste měli.
Tak kdybyste čistě náhodou měli pocit, že jste jen vyhodili peníze, nebo to nemělo až takový smysl a měli jste si radši vyjít Lysou horu a kochat se pohledem na ty naše velehory …… vězte, že jsou stále věci, které mají OPRAVDOVÝ SMYSL.
A nemusí stát ani tolik peněz. Stačí, když se dá dohromady lidská síla a přispěje dobré věci.
Dne 9. 12. 2015 tou dobrou věcí byla SBÍRKA společnosti ŽIVOT DĚTEM pro vážně (často onkologicky) nemocné děti a jejich rodiny, které se aktivním prodejem předmětů zúčastnily především třídy 2. A, 2. B a někteří studenti z 1. B, přispěly však i ostatní, a zejména pak vyučující nejen z gymnázia, ale také základní školy. Vy všichni jste společně dali dohromady částku 12.634,-Kč, na kterou můžeme být patřičně HRDÍ.

Za vše mluví slova koordinátorky sbírky:Ještě jednou Vám moc a moc děkujeme za celou realizaci sbírky a za tak krásný výsledek! Vaše škola byla v zimní sbírce v Ostravě jednoznačně nejúspěšnější.
Vaší pomoci a pomoci vašich studentů si skutečně velmi vážíme a budeme velice rádi, pokud naše spolupráce, která je pro vážně nemocné děti velmi přínosná, potrvá i nadále.
Děkuji všem! Jsme skvělí!