13. 05. 2016

O putovní pohár Gymnázia Hello

V pátek 13. 5. 2016 proběhl historicky 1. ročník štafetového běhu “’O putovní pohár Gymnázia Hello“‘. Atmosféra je zachycena na fotografiích Terezy Poláchové. Oceňujeme výkony všech závodníků, protože prokázali svou odvahu zúčastnit se této akce před davy diváků. I když někteří bojovali sami se sebou, nakonec všechny štafety doběhly do cíle. Součástí akce byly nejen skvělé sportovní výkony běžců, ale také velká podpora fanoušků z řad studentů i učitelů.

Vítězi se překvapivě stali běžci z 1. B – Filip Konečný, Jana Široká, Adam Doležel, Veronika Wojtasová, a tak pohár zůstane po dobu jednoho roku právě v této třídě. Na druhém místě skončila favorizovaná štafeta třídy 3. B a třetí příčku obsadili závodníci třídy 1. A.

V kategorii jednotlivců byli nejlepšími atlety Jana Široká ze třídy 1. B a Jakub Bedry ze 3. B.

Nejlepšími fanoušky se stali studenti třídy 3. A, na druhém místě se umístili fanoušci 2. B a třetí místo získali studenti 1. B.

FOTKY TEREZY POLÁCHOVÉ

Závod předčil naše očekávání a doufejme, že tímto byla započata nová školní tradice.