Třeťačky Natálie Španihelová a Martina Kotůlková v Goethe institutu zvítězily a čeká je mezinárodní kolo. To proběhne v červenci v Göttingenu. Gratulujeme a držíme pěsti!





Úvod > Novinky > Školní rok 2023/2024 > 2. Pololetí > Natálie a Martina vyhrály olympiádu v německém jazyce a jedou do Německa
Třeťačky Natálie Španihelová a Martina Kotůlková v Goethe institutu zvítězily a čeká je mezinárodní kolo. To proběhne v červenci v Göttingenu. Gratulujeme a držíme pěsti!




