27. 02. 2023

Mezinárodní spolupráce na Hello


Již polovinu ze svého dlouhodobého výjezdu do Zaragozy mají za sebou naši studenti 2. a 3. ročníku gymnázia, Kristýna a Honza. Během školního týdne se účastní výuky především předmětů spojených s IT, ale navštěvují i hodiny španělštiny a jejich znalosti jazyka se tak s každým týdnem velmi zdokonaluje. Volný čas pak tráví se svými hostitelskými rodinami. Najdou si čas i na provozování svých oblíbených sportů, kterými jsou tenis a golf. 
VÍCE

V měsíci únoru zároveň zahájila svůj pobyt na naší škole studentka Emmanuela z této partnerské školy, která u nás tráví již svůj třetí týden a zapojuje se do předmětů na naší škole. Seznamuje se spolužáky a za podpory spolužaček Elišky Hrušové a Terezy Deptové z 1.B se seznamuje se životem na naší škole. 

A za sebou už máme i premiérovou návštěvu větší skupiny studentek ze zahraničí – z Gran Canarie. Tématem jejich návštěvy bylo zkoumání enviromentálního prostředí. A tak s námi navštívili: OVAK, OZO a DOV. Naši studenti do Španělska na oplátku vyrazí v dubnu.

A vzpomínáme i na Island. Naši přátelé přijedou 12. března
VIDEO ISLAND