13. 01. 2017

Lyžařský kurz

V týdnu 9. – 13. ledna 2017 jsme byli jakožto 1. ročník na lyžařském kurzu. Ubytováni jsme byli v hotelu Bauer na Bílé. Hotel byl nádherný, pokoje prostorné, dostatečně vybavené a hlavně hned u sjezdovky. Byli tam s námi tři úžasní profesoři, kteří nám pobyt na lyžařském kurzu jen zpříjemňovali. I druháci měli možnost se k nám přidat a připomenout si loňské zážitky. Počasí se nám vydařilo a celý týden nám svítilo sluníčko. Téměř každý den jsme měli možnost lyžovat 2x denně a poté večerní program, který nám přichystali. Aby nás lyžování neomrzelo, tak následující dva dny jsme lyžovali pouze dopoledne a odpoledne jsme měli program. Šli jsme se třeba projít, abychom poznali i trošku více, než hotelový pokoj a sjezdovku. Během našeho lyžařského kurzu také přijeli studenti vysoké školy Báňské obor Rekreologie a připravili nám zábavný program v podání soutěže. Můžu vám s klidem říci, že jsme si to všichni moc užili a už teď závidíme příštím prvákům.

Dominika Vaňátková, Eliška Černá