Jsme ve finále debaty! České i anglické!

Březen byl debatně velmi intenzivní měsíc. Během jarních prázdnin jsme se vydali do Slovinského Ljutomeru, nabrat zkušenosti proti mezinárodním soupeřům. Povedlo se. Náš tým se umístil 27. z 46, což není vůbec špatný výsledek, vezme-li v potaz přítomnost národních týmů a dalších elitních debatérů. V čem jsme ale byli určitě nejlepší, byla reprezentace Česka, neboť v rámci kulturní noci měl náš stánek suverénně největší popularitu.

Druhou významnou událostí byl poslední kvalifikační turnaj na Finále. S radostí můžeme oznámit, že dopadl na výbornou. Kvalifikovaly se celkem 3 týmy:

Bonjour – Tom Churý, Prokop Juránek. a Viki Patócsová.

The Siblings – tým Honzy Hlaváčka – na české finále

Muglinov Muggers – Long Lý Bao, Julča Špílová a Eliška Vylobová – na anglické finále.

Nechceme nic podcenit, a tak zahajujeme intenzivní přípravu, zdvojnásobili jsme počet tréninků a pevně věříme, že to budeme slavit úspěch. Držte nám palce!

Náš facebook

Náš instagram

Youtube