Hostili jsme debatu. TU NEJVĚTŠÍ

V listopadu se na Hello konal největší debatní turnaj v historii debatování v Česku. Zúčastnilo se jej 50 týmů z celé ČR. Náš klub vyslal celkem 5 týmů a rozhodně si vedly obstojně. Papírově nejsilnější tým vedený naším trenérem Honzou dostál očekáváním a na domácí půdě bral zlato.

Týmy Bonjour a Muglinov Muggers, které jsou tvořeny zkušenějšími debatéry, obsadily sdílené 19. místo. Zbylé dva týmu se hrdě vydaly do boje, i přestože neměly tolik zkušeností, a se ctí obsadily místa v poslední desítce.

Nicméně nehleďme do minulosti blíží se totiž debatní prosinec, doslova. První prosincový víkend se vydáme do Prahy na druhý turnaj debate league, kde se pokusíme zajistit místo ve finále. Hned další víkend se nejvíc hardcore debatéři vydají opět do Prahy, aby změřili své síly s vysokoškoláky na Mikulášském akademickém mistrovství ČR. Předvánoční třetí prosincoví víkend zase debatujeme. Online turnaj Winter Holidays Open je jeden z největších mezinárodních turnajů v Evropě a skýtá skvělou příležitost utkat se s těmi nejlepšími. Snad to přežijeme ve zdraví.