GRAN CANARIA

¡Hola! Dovolte nám, abychom vás vzali na cestu do kouzelného města Aurcas na Gran Canarii, kam se 9 studentů a 2 učitelé nedávno vydali na nezapomenutelný program Erasmus. Život ve španělských hostitelských rodinách, navštěvování španělské školy a poznávání španělského vzdělávacího systému byly některé z našich mnoha dobrodružství.

Dokonce jsme vyzkoušeli místní jídlo jako churros a prozkoumali jsme centrum města, pláž a duny Maspalomas. Především jsme absolvovali přednášky o bezpečnosti na internetu a navštívili centrum prevence závislostí vybavené VR a podcastovým studiem. Tato zkušenost nám rozšířila obzory a umožnila nám ponořit se do jiné kultury. Pokud budete mít někdy příležitost zúčastnit se programu Erasmus, využijte ji!

Martin Liberda, 3. A