26. 05. 2023

Anglická vědecká konference studentů 3. ročníku

Mladí akademici Gymnázia Hello jsou velkým příslibem do budoucna. V malé Aule VŠB TU Ostrava konala Studentská vědecká konference Gymnázia Hello. Studenti 3. ročníku jazykové větve úspěšně zakončili přípravný kurz rozvoje akademických dovedností v anglickém jazyce.

Všichni jednotlivě vystoupili s prezentací svého vědeckého článku, které zpracovávali jako svou ročníkovou práci. Cílem bylo dát studentům nejen příležitost uplatnit jazykové a odborné znalosti získané během studia na naší škole, ale především naplno zúročit osvojené prezentační dovednosti, jejichž rozvoji věnujeme velkou pozornost.

Prezentované příspěvky musely obsahovat veškeré atributy vědecké práce a byly posuzovány na základě náročných kritérií. První ročník studentské vědecké konference jasně ukázal, že naši studenti jsou připraveni podílet se na řešení civilizačních problémů a zásadním způsobem přispět k lepší budoucnosti.

VÍCE FOTEK