Cambridge English

Od konce školního roku se dalšími certifikáty právem pyšní tito žáci…

Mezinárodní zkoušky z angličtiny – Cambridge English Examinations

Zakládáme si na tom, aby všichni naši žáci prakticky ovládali živý jazyk na komunikativní úrovni. Proto mají každý týden ve všech ročnících hodiny s rodilými mluvčími. Zároveň považujeme za důležité, aby jejich znalosti byly ověřitelné celosvětově. Proto připravujeme žáky na mezinárodní zkoušky Cambridge English, které jsou celoživotně a mezinárodně platné (na rozdíl od českých zkoušek).

Jsme velmi rádi, že úzce spolupracujeme s akreditovaným centrem pro zkoušky z angličtiny – Jazykovou školou Hello. V roce 2012 jsme se stali jsme partnerskou školou tohoto autorizovaného centra pro mezinárodní Cambridgeské zkoušky z angličtiny. Jazyková škola Hello je jedno z mála center v České republice, které pořádá tyto celosvětově uznávané zkoušky. Více o zkouškách naleznete na webu http://www.hello.cz/cs/jazykove-zkousky/cambridge

Pro naše žáky pořádáme ve spolupráci s Jazykovou školou Hello tyto zkoušky přímo v naší základní škole. Pro děti je značnou výhodou, že zkoušky budou skládat v místě, které dobře znají a není jim cizí. Naši učitelé se pravidelně účastní workshopů autorizovaného centra a využívají doporučené přípravné materiály.

Další výhodou tohoto prestižního partnerství je výhodná cena zkoušek pro naše žáky. Jako partnerská škola máme nárok na slevy a také rychlejší přístup k výsledkům. Partnerství s autorizovaným centrem ukazuje, že úroveň výuky anglického jazyka je naší škole opravdu vysoká.

Věříme, že i v tomto školním roce budeme moci gratulovat našim úspěšným žákům k získání mezinárodního certifikátu z angličtiny.

Typy zkoušek:

Pro žáky 1. stupně základní školy jsou nejvhodnější zkoušky YLE.
Pro žáky 2. stupně základní školy jsou vhodné zkoušky KET, PET či FCE for Schools.

Cíle pro žáky bilingvní ZŠ:

Připravujeme naše žáky na to, aby na konci následujících ročníků úspěšně složili tyto zkoušky:

• 2. třída = YLE STARTERS
  • 4. třída = YLE MOVERS