Mateřská škola | Gymnázium | Jazyková škola | Bakaláři | Strava

Proběhlo ve školní družině

Proběhlo ve školní družině ve šk. roce 2021-2022

Dopravní odpoledne

Děti z 1., 2. i 3. oddělení ŠD se zúčastnily DOPRAVNÍHO ODPOLEDNE, kde si zopakovaly dopravní značky, dopravní situace na silnici a na přechodu pro chodce. Vyzkoušely si také jízdu zručnosti. Odpoledne jsme si všichni báječně užili a budeme se těšit na další společnou akci.

Maškarní ples

Princezny, víly, zvířátka i loupežníci a jiné bytosti si dnes užívali maškarní ples plný her, tance a soutěžení.

Zimní radovánky

Huráááá, vlády se ujala paní ZIMA. Děti ze ŠD se konečně dočkaly sněhu a užívají si ho plnými doušky.

Listopadová družinka

„Když se v listopadu hvězdy třpytí, mrazy se brzo uchytí.“ A proto jsme využili příznivého počasí a trávili většinu času venku, kde jsme si dostatečně provětrali hlavičky a pak se věnovali oblíbeným deskovým hrám.

Děti dětem – Francie

Holky z páté třídy si pro žáky z I. oddělení připravily malou prezentaci na téma Francie.
Děti bedlivě poslouchaly, poté se s nadšením zapojily do pestrých kvízů i soutěží.
Domů si odnášely nové poznatky, odměny a nechyběly ani medaile.

Hrajeme si uvnitř i venku

Školní rok začal a my v družince využíváme krásného počasí a trávíme čas i venku. A ani uvnitř se nenudíme!