Mateřská škola | Gymnázium | Jazyková škola | Bakaláři | Strava

8. třída – Mgr. Zuzana Pohlová

Příští rok z nich budou „mazáci“ a už teď je o nich slyšet. Tak mimo jiné například vyhráli vědomostní a dovednostní soutěž Už tam budem! Porazili studenty víceletého gymnázia. A od štábu České televize si vysloužili pozvání do Bludiště. Natáčet se bude v květnu.

Už začali pracovat na svém portfoliu v rámci kariérového poradenství

Jsou jazykově skvěle vybavení, nebojí se pokusů a objevů a je s nimi legrace. Není divu, že si mnozí letos zasloužili i cestu do Španělska.

Hned šest osmáků se přihlásilo do programu DOFE a začali plnit bronzovou úroveň, vybrali si pohybové aktivity, různé dovednosti a formy dobrovolnictví, od horolezectví, přes vaření a pečení až po výpomoc na školní zahradě.

Velký zájem vyvolala i možnost zapojit se do online kurzů připravovaných Centrem pro talentovanou mládež. 6 z nich bylo vybráno a začnou se svými kurzy v září 2022. Anglicky budou například studovat: anatomii člověka, historii britských ostrovů, britskou literaturu…

Až letos díky třem novým dívkám ve třídě skončila naprostá chlapecká převaha. Osmáky baví chodit do školy a učit se nové věci. S nadšením přijímají obzvlášť netradiční styl výuky, pokusy, výjezdy za poznáním a projekty.

Paní učitelka Zuzka

Vyučovací hodiny

• 0. vyučovací hodina – 8:05-8:50 hod.
  • 1. vyučovací hodina – 9:00-9:45 hod.
  • 2. vyučovací hodina – 10:00-10:45 hod.
  • 3. vyučovací hodina – 10:55-11:40 hod.
  • 4. vyučovací hodina – 11:50-12:35 hod.
  • 5. vyučovací hodina – 12:45-13:30 hod.
  • 6. vyučovací hodina – 13:35-14:20 hod.
  • 7. vyučovací hodina – 14:25-15:10 hod.