Mateřská škola | Gymnázium | Jazyková škola | Bakaláři | Strava

NOVINKY

Hello Debatiáda 2024

Vybraní žáci z 6., 7. a 8. třídy se utkali ve školním turnaji Debatiády, který byl organizován našimi gymnazisty Longem a Viki. Než se žáci vrhli na samotnou debatu, absolvovali hodinový workshop, při kterém se seznámili se základními pravidly a vyzkoušeli si pár her, které měly za úkol stmelit účastníky a dodat jim sebevědomí v jejich řečnických schopnostech. Samotná soutěž se pak skládala ze tří kol a žáci přišli s mnoha zajímavými argumenty na témata jako „Zoo by se měly změnit” nebo „Genderové normy by se měly změnit”. A jak to tedy dopadlo?

Individuální ceny:

Sdílenou cenu za 3. nejlepšího řečníka dostali Sebastien z 8. třídy a Iza ze 7. třídy!

Jako 2. nejlepší řečník se umístil další sedmák Matěj!

A nejlepším řečníkem Hello Debatiády 2024 se stala osmačka Bety!

Gratulujeme všem!

Týmové ceny:

Na třetí místo se probojoval tým z 6. třídy ve složení Adama a Amálky!

Na druhém místě se umístil Áčkový tým z 8. třídy ve složení Bety a Stely!

První místo si nakonec vybojoval tým ze 7. třídy ve složení Matěje a Izy!

Všichni studenti předvedli nadprůměrný výkon a těšíme se na mnohé z nich příští rok v debatním klubu!

Náš facebook

Náš instagram

Youtube