NÁŠ TÝM

Mgr. Klára Benešová

třídní učitelka 2. třídy

benesova@helloskola.cz

Během vysokoškolského studia na Ostravské univerzitě jsem dostala nabídku na částečný úvazek učit na základní škole. Byla to rozhodně skvělá praxe doplňující náročné denní studium učitelství 1. stupně. Na základní škole ve Svinově jsem zůstala i po dokončení VŠ. Využila jsem možnosti anglického kurzu pro učitele v Londýně a o 3 roky později taky návštěvy londýnských primary schools. Ráda se učím a zkouším nové věci, metody, hledám jiné cesty. Proto jsem se také rozhodla pro změnu. Věřím, že s novými prvňáčky zvládneme náš první rok na ZŠ Hello a společně si to užijeme.

Ve volném čase se věnuji národní házené a to aktivně, ale taky z pozice trenérky mládeže. Jinak se ráda projedu na kole, v zimě na lyžích. V létě se vždycky těším na odpočinek u bazénu, s knížkou a na setkání s přáteli.