NÁŠ TÝM

učitel

Předměty: FG
pradka@helloskola.cz

Vždy jsem chtěl být bankéřem, a tak již při studiu na Ekonomické fakultě VŠB–Technické univerzity Ostrava jsem začal pracovat v tehdejší v Expandia Bance (eBance), kterou následně koupila Raiffeisenbank a tam jsem jako regionální ředitel a člen dozorčí rady dodnes. Jako ostravský patriot jsem nikdy jsem nevyslyšel volání Prahy, Vídně ani jiného velkého finančního centra.

Snažím se předávat své zkušenosti studentům různého věku a osvětu ohledně finanční gramotnosti šířím kde to jen jde, protože mě to baví a je to potřeba.

S manželkou a dvěma syny – samozřejmě studenty Hello - bydlím Krmelíně, v první vesnici za Ostravou. Miluji letadla, cestování a poznávání jiných kultur včetně místní gastronomie, kterou se pak doma občas i úspěšně snažím vařit pro rodinu a přátele.