26. 9. 2022

Do Hello přijedou žáci z Portugalska

Minulý pátek jsme na Hello hostili kamarády z Portugalska. Na jejich škole jsme v květnu s šesťáky a sedmáky strávili studijní týden. Teď na oplátku k nám přicestoval pan ředitel Paul a  koordinátor Erasmus Vasco. Přijeli se podívat do naší školu a na naše žáky, protože k nám na jaře příštího roku pošlou na zkušenou skupinku svých studentů. Tak ať ví, na co se malí Portugalci mohou těšit.

Ze školy oba pánové nadšení. Velice se podivovali, jak dobře je škola vybavena a co vše žákům nabízíme. Samozřejmě nezapomněli zavítat i do třídy současných sedmáků, kteří je jásáním přivítali. Spolu s Emmanuelem vystřihli bilingvní hodinu zeměpisu.

Odpoledne návštěva strávila prohlídkou Dolní oblasti Vítkovice a prohlídkou centra Ostravy v doprovodu našeho týmu. Poděkování patří koordinátorce výjezdů Lence Nekorancové i gymnazistce Claře de Lobao.