Základní škola | Gymnázium | Jazyková škola | Bakaláři | Strava

PŘIHLÁŠKA NA POHÁDKOVÉ LÉTO 2023 PORUBA – PŘIPRAVUJEME

Více v únoru 2023 ZDE

Anglické pohádkové léto

Pro všechny děti od 4 do 8 let jsme připravili prázdninové týdny – tematické příměstské tábory plné her a různých aktivit. Každý týden s dětmi podnikneme výlet do okolí ( jízdárna, hrad, golf, výstavy apod.). Vše bude samozřejmě provázáno angličtinou 🙂

Termíny a témata kurzů na Pohádkové léto 2023

Program se může měnit podle počtu dětí a počasí
Anglický jazyk bude zařazen každý den
2x týdně rodilý mluvčí.

Kdy?

pondělí až pátek, každý den od 7.30 do 16.30 hod.

Jak bude letní týden v MŠ probíhat?

Výuka v naší letní školce bude opět probíhat stejně jako výuka během školního roku. To znamená „neškolní“ metodou, prostřednictvím her, soutěží, hudby, výtvarného umění, vizuálních pomůcek. Děti se učí, aniž by si uvědomovaly, že se učí. Tato metoda by se dala charakterizovat také jako pocitové nebo prožitkové učení. Metoda je velmi efektivní – během výuky si děti přirozenou formou osvojují slovní zásobu z různých témat a oblastí anglického jazyka, odposlouchají a naučí se několik frází a větných spojení, básničky, písničky a různá říkadla.

Co vašemu dítěti Léto s Teddym přinese?

Vaše děti získají základy anglického jazyka, které jim usnadní start do „opravdové“ výuky na základních školách, kde budou ve výhodě oproti těm, kteří budou s daným jazykem teprve začínat. Naší prioritou je, aby Vaše děti prožily nevšední týden plný zajímavých událostí, her, nových kamarádů a neposlední řadě radosti ze získaných dovedností.

Ceny

Cena zahrnuje vše:

• pobyt dítěte ve školce pod vedením profesionálních lektorek (na jednoho učitele připadá vždy maximálně 8 dětí)
  • strava 3 x denně
  • pitný režim
  • vstupenky, dopravné
  • výtvarný materiál
  • odměny

Během výuky bude k dispozici široké množství výukových pomůcek, včetně anglických pohádek, výukové programy, poslechová CD s anglickými písničkami a říkadly, několik anglických učebnic, maňásci atd. Veškerý výukový materiál děti dostanou, tzn. není nutné nic kupovat.