Základní škola | Gymnázium | Jazyková škola | Bakaláři | Strava

Léto v mateřské škole Hello Teddy

Anglické Hello léto!

PŘIHLÁŠKA PRO ZÁJEMCE POUZE NA LETNÍ PRÁZDNINY 2024 V MŠ PORUBA NEBO MŠ DUBINA ,

BUDE ZVĚŘEJNĚNA V POLOVINĚ KVĚTNA, POKUD NEBUDE NAPLNĚNA KAPACITA DĚTMI Z MŠ HELLO !

Pro všechny děti z Mš Hello a děti ve věku od 4 do 6 let přihlášené pouze na prázdniny jsme připravili prázdninové týdny – tematické příměstské tábory plné her a různých aktivit. Každý týden s dětmi podnikneme výlet do okolí ( jízdárna, hrad, výstavy apod.).

Vše bude samozřejmě provázáno angličtinou 🙂

Děti potřebují batůžek a láhev s pitím na výlety, plavky a ručník na hry s vodou v horkých dnech.

Termíny a témata kurzů na Hello léto 2024

DatumTéma
1.7 – 12.7.DOVOLENÁ
15.7- 23.8.HELLO LÉTO V MŠ OSTRAVA PORUBA
26.8 -30.8.BYE, BYE, HOLIDAY ! pohádková diskotéka, malování na obličej, výlet do Bělského lesa

NABÍDKA LETNÍCH KURZŮ PRO TERMÍNY 15. 7. – 23. 8. 2024

Program se může měnit podle  počtu dětí a počasí !
Anglický jazyk bude zařazen každý den !
2x týdně rodilý mluvčí.

Kdy?

pondělí až pátek, každý den od 7.30 do 16.30 hod.

Jak bude letní týden v MŠ probíhat?

Výuka v naší letní školce bude opět probíhat stejně jako výuka během školního roku. To znamená „neškolní“ metodou, prostřednictvím her, soutěží, hudby, výtvarného umění, vizuálních pomůcek. Děti se učí, aniž by si uvědomovaly, že se učí. Tato metoda by se dala charakterizovat také jako pocitové nebo prožitkové učení. Metoda je velmi efektivní – během výuky si děti přirozenou formou osvojují slovní zásobu z různých témat a oblastí anglického jazyka, odposlouchají a naučí se několik frází a větných spojení, básničky, písničky a různá říkadla.

Co vašemu dítěti Hello léto přinese?

Vaše děti získají základy anglického jazyka, které jim usnadní start do „opravdové“ výuky na základních školách, kde budou ve výhodě oproti těm, kteří budou s daným jazykem teprve začínat. Naší prioritou je, aby Vaše děti prožily nevšední týden plný zajímavých událostí, her, nových kamarádů a neposlední řadě radosti ze získaných dovedností.

Ceny

Cena pro děti přihlášené jen na prázdninyCena pro děti navštěvující MŠ Hello
Cena kurzu3 200 Kč/ týden / dítě2 900 Kč/ týden / dítě
Zvýhodněná cena při nákupu 2. a více týdnů (kurzů) najednou3 000 Kč/ týden / dítě2 700 Kč/ týden / dítě
Cena pro sourozence (máte-li více dětí)2 800 Kč/ týden / dítě2 500 Kč/ týden /1 dítě
  • pobyt dítěte ve školce pod vedením profesionálních lektorek (na jednoho učitele připadá vždy maximálně 8 dětí)
  • strava 3 x denně
  • pitný režim
  • vstupenky, dopravné
  • výtvarný materiál
  • odměny

Během výuky bude k dispozici široké množství výukových pomůcek, včetně anglických pohádek, výukové programy, poslechová CD s anglickými písničkami a říkadly, několik anglických učebnic, maňásci atd. Veškerý výukový materiál děti dostanou, tzn. není nutné nic kupovat.