Základní škola | Gymnázium | Jazyková škola | Bakaláři | Strava

Mš Dubina

Nestihli jste zápis, volejte 733 530 656 a domluvte si schůzku dle vaší volby

Komu je školka určena

Všem dětem ve věku 2 až 6 let bez ohledu na národnost a znalosti angličtiny.

Kapacita

Celková kapacita školky je maximálně 43 dětí = 3 třídy.

Všestranný rozvoj

Pro děti máme připravena centra aktivit :

• ateliér
  • knihy a písmena
  • dílna
  • pokusy a objevy
  • hudba a divadlo
  • voda a písek
  • domácnost
    Děti pracují v centrech dle vlastní volby a vzájemně si pomáhají. Lektoři rozvíjí jejich schopnosti a dovednosti, nechávají je nalézat řešení vlastním tempem.

Partnerství

Sídlíme v nových prostorách nejmodernější školy v Ostravě. Spolupráce se ZŠ Fr. Formana nám umožňuje využívat tělocvičnu, zahradu s hřištěm a zaručuje vysokou kvalitu stravování.

Spolupráce s naší Zš Hello umožňuje dětem bezproblémový přechod do základní školy.

Jazyková škola Hello má 21 let zkušeností s jazykovým vzdělávání dětí.

Co nabízíme ve třídě česko anglické Mš:

• Skupinu max. 16 dětí
  • 2 kvalifikované učitelky na třídu se znalostí angličtiny
  • Výuka s rodilou mluvčí
  • Vzdělávání podle Rámcově vzdělávacího programu pro předškolní vzdělávání
  • Přirozený rozvoj v oblasti biologické, psychologické, interpersonální, sociálně – kulturní
  • Pestrá nabídka aktivit – výtvarné techniky, jóga, vaření, muzikoterapie
  • Příprava budoucího školáka
  • Sportovní kurzy pro děti od 4 let – plavání, lyžování, bruslení na ledě, Inline bruslení
  • Školky v přírodě, kulturní akce, školní výlety
  • Testování Mensa pro předškoláky
  • Vzdělávání dětí nadaných
  • Vzdělávání dětí se vzdělávacími potřebami
  • Odpolední akce pro děti a rodiče
  • Kurz pro budoucí školáky v Zš Hello

Podívejte se na televizní reportáž o naší školce v TV RELAX

VYZKOUŠEJTE SI U NÁS 2 DNY ZDARMA!!

Klub pro nadané děti

Ve spolupráci se společností Mensa, jsme opět otevřeli pro všechny děti ve věku 5 – 8 let
‚KLUB PRO NADANÉ DĚTI CLEVER TEDDY
Vždy 1. čtvrtek v  měsíci od 16:30 – 18:30 hod. se společně s dětmi věnujeme hlavolamům, logickým hrám, zkoumáme, vyrábíme a poznáváme vše, co děti zajímá.
Začínáme ve čtvrtek 1.10.2020 od 16:30 -18:30.
Klub je zdarma a vstupenkou je úspěšné IQ testování.

Podívejte se, jaké je to v MŠ Hello Teddy naživo!

Reportáž TV Polar o našem gymnáziu, ZŠ i MŠ. Páni redaktoři jen koukali, kolik už toho umíme 🙂

Anglické léto s Teddym!

Pro všechny děti od 4 do 8 let jsme připravili prázdninové týdny – tematické příměstské tábory plné her a různých aktivit. Každý týden s dětmi podnikneme výlet do okolí ( jízdárna, hrad, golf, výstavy apod.). Vše bude samozřejmě provázáno angličtinou 🙂

Termíny a témata kurzů na léto 2021 budou zveřejněny v 2/2021

Program se může měnit podle počtu dětí a počasí !
Anglický jazyk bude zařazen každý den !
1x týdně rodilý mluvčí.

Kdy?

pondělí až pátek, každý den od 7.30 do 16.30 hod.

Jak bude letní týden v MŠ probíhat?

Výuka v naší letní školce bude opět probíhat stejně jako výuka během školního roku. To znamená „neškolní“ metodou, prostřednictvím her, soutěží, hudby, výtvarného umění, vizuálních pomůcek. Děti se učí, aniž by si uvědomovaly, že se učí. Tato metoda by se dala charakterizovat také jako pocitové nebo prožitkové učení. Metoda je velmi efektivní – během výuky si děti přirozenou formou osvojují slovní zásobu z různých témat a oblastí anglického jazyka, odposlouchají a naučí se několik frází a větných spojení, básničky, písničky a různá říkadla.

Co vašemu dítěti Léto s Teddym přinese?

Vaše děti získají základy anglického jazyka, které jim usnadní start do „opravdové“ výuky na základních školách, kde budou ve výhodě oproti těm, kteří budou s daným jazykem teprve začínat. Naší prioritou je, aby Vaše děti prožily nevšední týden plný zajímavých událostí, her, nových kamarádů a neposlední řadě radosti ze získaných dovedností.

Ceny

Cena pro děti přihlášené jen na prázdninyCena pro děti navštěvující MŠ HelloTeddy
Cena kurzu2 390 Kč/týden2 290 Kč/týden
Zvýhodněná cena při nákupu 2 a více týdnů (kurzů) najednou2 200 Kč/týden2 100 Kč/týden
Cena pro sourozence (máte-li více dětí)2 200 Kč/týden/dítě2 100 Kč/týden/1 dítě
Cena 1. – 10.7. (7 dnů)3 300 Kč/týden/dítě3 200 Kč/týden/1 dítě

Cena zahrnuje vše:

• pobyt dítěte ve školce pod vedením profesionálních lektorek (na jednoho učitele připadá vždy maximálně 8 dětí)
  • strava 3 x denně
  • pitný režim
  • vstupenky, dopravné
  • výtvarný materiál
  • odměny

Během výuky bude k dispozici široké množství výukových pomůcek, včetně anglických pohádek, výukové programy, poslechová CD s anglickými písničkami a říkadly, několik anglických učebnic, maňásci atd. Veškerý výukový materiál děti dostanou, tzn. není nutné nic kupovat.

NAROZENINOVÉ OSLAVY

Nabízíme prostory Mš k  narozeninové oslavě pro Vaše děti.
Cena 1000,- Kč ( 2 hodiny).
V ceně: dárek pro oslavence i ostatní malé hosty, skákací hrad, kuličkový bazén, pronájem herny, hraček.

Občerstvení si můžete přinést vlastní.