Základní škola | Gymnázium | Jazyková škola | Bakaláři | Strava

Letní prázdninové kurzy – příměstské tábory

CENY BUDOU ZVEŘEJNĚNY V ÚNORU 2023

Ceny letních prázdninových kurzů – příměstské tábory

Cena zahrnuje:

• pobyt dítěte ve školce pod vedením profesionálních pedagogů (na jednoho připadá vždy maximálně 8 dětí)
  • strava 3 x denně
  • pitný režim
  • vstupenky, dopravné
  • výtvarný materiál
  • odměny

Anglické léto s Teddym!

Pro všechny děti od 4 do 8 let jsme připravili prázdninové týdenní kurzy plné zajímavých témat a aktivit s nimi spojených. Každý týden s dětmi podnikneme výlet do okolí (výstavy, jízdárny, ZOO apod.). Vše bude samozřejmě provázáno anglickým jazykem.

Kdy se kurzy konají?

Připravujeme…

Jak bude výuka probíhat?

Výuka v naší letní školičce bude opět probíhat stejně jako výuka v naší školce během školního roku. To znamená „neškolní“ metodou, prostřednictvím her, soutěží, hudby, výtvarného umění, vizuálních pomůcek. Děti se učí, aniž by si uvědomovaly, že se učí. Tato metoda by se dala charakterizovat také jako pocitové nebo prožitkové učení. Metoda je velmi efektivní – během výuky si děti přirozenou formou osvojují slovní zásobu z různých témat a oblastí anglického jazyka, odposlouchají a naučí se několik frází a větných spojení, básničky, písničky a různá říkadla.

Program se může změnit podle počasí, věku dětí nebo z organizačních důvodů!

Co vašemu dítěti kurz přinese?

Vaše děti získají základy anglického jazyka, které jim usnadní start do „opravdové“ výuky na základních školách, kde budou ve výhodě oproti těm, kteří budou s daným jazykem teprve začínat. Naší prioritou je, aby Vaše děti prožily nevšední týden plný zajímavých událostí, her, nových kamarádů a neposlední řadě radosti ze získaných dovedností.