Základní škola | Gymnázium | Jazyková škola | Bakaláři | Strava

Naše prostory

Podívejte se, jak to u nás vypadá

Naše prostory

Třídy a vybavení

Naše školka je umístěna v přízemí budovy základní školy Františka Formana. Prostory jsou nové, třídy i zázemí jsou moderně vybaveny. Máme zde otevřeno jedno oddělení, které využívají 2 propojené místnosti, šatnu a sociální zařízení.

Obě třídy slouží jako otevřený hrací prostor, i jako klidová a spací místnost . Třídy jsou vybaveny stolky a židličkami a umožňuje tak nejrůznější výtvarnou a kreativní činnost dětí. Součástí školky je dále šatna a sociální zázemí vybavené pro předškolní děti. Školka splňuje všechny současné hygienické předpisy.

Veškeré vybavení naší školky je moderní a napomáhá k příjemnému pocitu dětí. Máme audiovizuální pomůcky, didaktické pomůcky, hry, hračky, hudební nástroje, knihy, výtvarné pomůcky, prostě všechno, co je důležité pro vývoj vašeho dítěte.

Zahrada

Hned vedle budovy školky máme rozlehlou školní zahradu a sportovní hřiště. Je vybavena tak, aby splnila potřeby naší školky – pískoviště, lavičky,prolézačky, zahradní altán se stolem a lavičkami, a další vybavení pro pohybové aktivity dětí. Rádi si hrajeme ve stínu po stromy a běháme na trávě či závodní dráze.

Školní jídelna

Na oběd i svačinky to máme kousek – přejdeme chodbu a jsme ve školní jídelně ZŠ, kde máme naše malé stolečky a židličky.

Díky tomu, že jsme v budově ZŠ, můžeme využívat tělocvičnu, divadélko a také  keramickou dílnu.