Základní škola | Gymnázium | Jazyková škola | Bakaláři | Strava

Radmila Kuboňová

Zástupce ředitele pro MŠ Dubina a Mš Poruba

Ve zkratce...

Narodila jsem se v roce 1969. Jsem vdaná a mám dvě děti a jednoho vnoučka. Bydlím v Ostravě-Jih, takže to mám do jedné školičky opravdu blízko a do druhé trochu dále:-).

Moje kvalifikace:

Od roku 1987 pracuji v mateřské školce, nejprve v MŠ Razinova, později v MŠ Šponarova a od r. 2008 vedu MŠ Hello Teddy. V roce 1994 jsem absolvovala kurzy angličtiny a rekvalifikaci pro učitelky MŠ pro výuku anglického jazyka předškolních a školních dětí s akreditací MŠMT.
10 let jsem vedla kurzy angličtiny ve školkách a také ve vlastním Baby English Clubu pro děti 1. stupně ZŠ. V roce 2000 jsem se stala lektorkou vzdělávacího programu Začít spolu s akreditací MŠMT ČR.

Několik let jsem se účastnila letních dětských táborů jako vedoucí. Pro naši Vzdělávací agenturu Hello vedu odborné semináře a stáže pro učitelky mateřských škol, vedu Klub pro nadané děti v Mš ve spolupráci s Mensa ČR.