NÁŠ TÝM

Vendula Smets

asistentka pedagoga

smets@helloskola.cz

Jako mladou holku mě vždycky táhly dálky a nové kraje, proto jsem se ( ne příliš šťastně) během studií rozhodla, že se dám na kariéru, která mi dovolí procestovat svět a poznat všechny možné kultury.. Což se mi sice podařilo, i získat zkušenosti, které žádná škola nenabízí, ale se založením rodiny jsem si uvědomila, jak je vzdělání důležité a že je to vlastně jediná investice, která má nekonečnou návratnost. Sebevzdělávání a osobní rozvoj se mi tedy stalo koníčkem, v budoucnu se vidím zpět ve školních lavicích a doufám, že brzy se mi před (a časem možná i za) jménem objeví titul. Celým svým srdcem věřím, že inkluze je ve vzdělávání správná cesta a pevně doufám, že jsem schopna odhadnout potenciál i slabé stránky a společným úsilím dosáhnout nejlepších možných výsledků. Sama jsem maminka dvou kluků a právě proto chápu, že každý člověk je jiný a potřebuje individuální přístup a o to se snažím. Aby škola byla místo, kam chodíme rádi, cítíme se tam bezpečně a zažíváme tam každý den malé vítězství.