NÁŠ TÝM

učitelka

Předměty: CE, Hv
barcikova@helloskola.cz

Anglický jazyk byl pro mě vášní už na základní škole, kdy jsem si překládala texty Nirvany a Red Hot Chilli Peppers. Angličtina je pro mě ovšem hlavně prostředek komunikace. Je skvělé moci se domluvit s lidmi z celého světa. S Francouzi moc ne, proto jsem se naučila i francouzsky.
Na výuce anglického jazyka mě baví především to, že je to "živý" a praktický předmět. Nikdo z žáků se mě nikdy nezeptal: "K čemu mi to jako bude?"
Myslím si, že nejdůležitější je komunikace v jazyce, ten pocit euforie, že se můžete bavit s kýmkoliv o čemkoliv. Hodně cestuju a je to velký pocit svobody.
Věnuji se také hudbě, vystudovala jsem kromě Pedagogické fakulty také konzervatoř, obor klasický zpěv, ale šanson je moje srdcová záležitost. Takže se slovy, s jazykem se setkávám pořád.
Mám prostě potřebu sdělovat a sdílet.