NÁŠ TÝM

Zástupkyně ředitelky

Předměty: M, P na SŠ
noskova@helloskola.cz

Jsem absolventkou učitelství matematiky-fyziky na Filozoficko-přírodovědecké fakultě Slezské univerzity v Opavě a učitelství angličtiny na Pedagogické fakultě Ostravské univerzity. Jsem ráda, že své zkušenosti s výukou těchto předmětů jak individuálně, tak i ve státních, soukromých a jazykových školách, mohu uplatnit právě na naší škole.
V pozici zástupkyně ředitelky jsem našla další oblast pro svou práci a uplatnění svých představ, zkušeností a vizí, kterými se snažím prospět své škole, především tedy jejím žákům, ale i zaměstnancům.
Ráda cestuji a poznávám kulturu jiných zemí, přírodní i lidské bohatství. Baví mě lehčí horská turistika a celkově jakýkoli aktivní pohyb. Ráda si najdu chvilku i na pěknou knížku.