NÁŠ TÝM

třídní učitelka 7. třídy

Předměty: Př
martinikova@helloskola.cz

Už jako malá holka jsem místo hraní tenisu na hřišti sbírala květiny kolem. Láska k přírodě se u mě poté prohloubila ve skautském oddíle. Studium biologie byla tedy jasná volba! Vystudovala jsem Přírodovědeckou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci. Olomouc jsem si zamilovala, ovšem krásy Beskyd a okolí mi chyběly natolik, že jsem se po studiu rozhodla vrátit domů.
Ve svém volném čase se věnuji skautingu, ráda jezdím na kole a v zimě lyžuji. Ze všeho nejvíce mě ovšem naplňuje cestování. Ráda poznávám jiné kultury, zvyky a také jídla. Každá výprava mě vždy posune dále. A proč zrovna Gymnázium a ZŠ Hello? Na této škole se mi líbí především rodinná atmosféra, moderní přístupy ke vzdělání, otevřené možnosti a samozřejmě sympatický učitelský sbor.