Základní škola | Gymnázium | Jazyková škola | Bakaláři | Strava

Další služby

Doprava dětí

Vašim dětem můžeme zajistit dopravu ráno do školky. V případě zájmu o tuto službu nás, prosím, kontaktujte.

Hlídání dětí

Nabízíme domácí hlídání dětí z mš Hello Teddy ve večerních hodinách nebo o víkendu. Cena 300,-Kč / hod. Služba bude zajištěna zkušeným peronálem školky.

Prázdninové pobyty

V době letních prázdnin nabízíme našim s jiným dětem týdenní příměstské tábory se zajímavým programem a cenou.

Ozdravné pobyty

V průběhu školního roku jezdíme s dětmi na ozdravné pobyty do Beskyd a Jeseníku.

Narozeninové oslavy

Nabízíme prostory Mš k narozeninové oslavě pro Vaše děti.Cena 1000,-Kč ( 2 hodiny). V ceně: dárek pro oslavence, skákací hrad, kuličkový bazén, pronájem herny, hraček. Občerstvení si můžete přinést vlastní.

Výuka dětí 1. stupně ZŠ

Myslíme i na starší děti, spousta našich Teddíků má sourozence, kteří již navštěvují povinnou školní docházku a rádi by se také učili angličtinu. Všem dětem od 1. do 5. páté třídy nabízíme odpolední kurzy angličtiny přímo v naší školce. Máte o tuto službu zájem? Kontaktujte nás!

Předškoláček

Nabízíme dětem v posledním ročníku z jiných Mš kurz Předškoláček, kde se děti připravují zábavnou formou na 1. třídu.

Individuální hodiny cizího jazyka

Individuální výuka cizího jazyka přináší spoustu výhod. Zohledňuje individualitu a rychlost v učení se cizímu jazyku každého dítěte. Je zcela flexibilní, co se týče času, místa, přístupu, tématu a cílů výuky. Pokud vás nabídka individuálního kurzu zaujala, neváhejte a kontaktujte nás. Rádi vám vyjdeme ve vašich požadavcích vstříc.

Výuka starších dětí a dospělých

Jazyková škola Hello – provozovatel anglické školky Hello Teddy! – nabízí jazykové kurzy AJ, NJ, ŠJ, RJ, FJ, ČJ a IJ v mnoha stupních pokročilosti a zaměřeních žákům 2. stupně ZŠ a samozřejmě také všem dospělým hned na třech místech v Ostravě: Centrum, Poruba a Hrabůvka . Více informací najdete na stránkách jazykové školy Hello.

Další….

…v průběhu fungování školky budeme dle zájmu rodičů nabízet další služby.