27. 02. 2023

E-sport na Hello

Moderní škola vyžaduje nejen moderní přístup a výuku, ale také moderní kroužky. O tuhle část se stará Esport Klub Hello pod taktovkou Kuby Holuši a Dominika Pryčka. Na začátku roku si členové odhlasovali týmovou kompetitivní hru League of Legends, ve které budou školu reprezentovat jak ve kraji, republice, tak dost možná i na mezinárodní úrovni v různých školských a středoškolských ligách. Všechny účastníky čekají přednášky, trénink, nové poznatky, úžasný kolektiv, skvělé zážitky a podpora ze strany Gymnázia Hello. 


VŠB Esport přednáška 

V rámci Esport Klubu Hello jsme navštívili Vysokou školu Báňskou a jejich počítačovou Esport místnost. Kromě ukázky “jak se to má dělat” bylo našim studentům odprezentováno: Co je to vlastně Esport, jak to chodí v profesionálním I neprofesionálním odvětví Esportu a dozvěděli se také různé typy a triky, jak se zlepšovat. Našimi průvodci se stali reprezentanti VŠB ve vysokých ligách ČR a Evropy.