Pedagogičtí pracovníci

zastupující třídní učitel 2. A, metodik prevence, učitel Ge, SGG

Předměty: Ge, TV
horsky@helloskola.cz

Můj první kontakt s pedagogikou byl v době, kdy jsem byl jen o několik málo let starší než tehdejší studenti. Nastoupil jsem jako instruktor tělesné výchovy na dnešní Vítkovickou střední školu.

Tato zkušenost mě nasměrovala k pokračování ve studiu pedagogiky na Ostravské univerzitě. Postupně jsem si vzdělání rozšířil o studium speciální pedagogiky a geografie. V průběhu času jsem poznal práci ve školství základním a speciálním.

A co mě nejvíce oslovilo na této škole? Výborná parta lidí (kolegů), hezké prostředí školy a především motivovanost výrazné většiny studentů (žáků) naučit se něčemu novému.

Za největší relax ve volném čase považuji pobyt u moře spojený s cestováním a pak také aktivní pohyb na horách.