Život školy / Projekty / Rodilí mluvčí do škol

logo_eu.jpg

Rodilí mluvčí do škol - vzdělávací kurzy na míru pro žáky základních škol, pedagogické a vedoucí pracovníky základních škol a školských zařízení z dotčených krajů

Gymnázium, základní škola a mateřská škola Hello s.r.o. získalo finanční podporu z Evropského sociálního fondu na realizaci projektu Rodilí mluvčí do škol, v rámci Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost a nabízí zdarma vzdělávací aktivity.

TENTO PROJEKT JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKÝM SOCIÁLNÍM FONDEM A STÁTNÍM ROZPOČTEM ČR.