Život školy / Projekty / NADACE ČEZ

NADACE ČEZ

NadaceCEZ_400x300_RGB_svetlePozadi_transparentni.png

Vzdělávací ústav Hello, který je neziskovou organizací fungující v rámci základní školy Hello, získal dotaci na realizaci projektu Doplnění herních prvků na školní zahradě.

Díky nadaci ČEZ, která je poskytovatelem nadačního příspěvku, se podařilo získat finanční prostředky na vybudování herního zázemí pro děti. Úspěšnou realizaci projektu podpořili také děti, rodiče, zaměstnanci školy i široká veřejnost, a to díky aplikaci Pomáhej pohybem, prostřednictvím které probíhal sběr bodů za sportovní aktivity, které byly následně proměněny na finanční příspěvek.

Všem, kteří se do projektu zapojili, děkujeme.
Další informace o nadaci ČEZ a projektech, které podporuje najdete na www.nadacecez.cz