Život školy / Projekty / Erasmus 2018/2019

logosbeneficaireserasmusright_en.jpg

2018-1-CZ01-KA101-047251
Období realizace: 1.7.2018 – 30.6.2019

Projekt subjektu Gymnázium, základní škola a mateřská škola Hello s.r.o. je zaměřen na realizaci vzdělávacích mobilit zaměstnanců jako prostředku k dosažení rozvojových plánů společnosti. Jako klíčová se ukázala pro rok 2018/2019 potřeba rozvoje zejména činností spojených se vzděláváním pedagogů základní školy. Tato potřeba vyplývá z vývoje aktivit školy, které je potřeba více směřovat do oblasti metodické přípravy pedagogů v kompetencích, které přímo navazují na jazykovou výuku a to především výuku v odborných předmětech jako jsou matematika, fyzika, biologie.

Cílem našeho projektu je zvýšit kompetence našich pedagogů v cizích jazycích tak, aby byli schopni: - realizovat výuku cizích jazyků na vysoké úrovni s ohledem na koncepci školy, která pracuje s jazykovou výukou v odborných předmětech - poskytnout žákům i kolegům podporu pro zkvalitnění výuky cizích jazyků na naší škole prostřednictvím přenosu poznatků z absolvovaných kurzů různého zaměření (CLIL a ICT ve výuce cizích jazyků)
Předkládaný projekt vidí naše škola jako jedinečnou možnost získat, prostřednictvím účasti na zahraničních metodických kurzech, přístup ke znalostem a dovednostem, které nelze na úrovni české republiky v tak krátkém čase získat.