ZÁPIS

Obecné informace k zápisu:

Rodiče jsou povinni přihlásit své dítě k zápisu k povinné školní docházce před začátkem školního roku, v němž má dítě zahájit povinnou školní docházku. Rádi si s Vámi domluvíme individuální schůzku a prohlídku školy. V případě, že jste své dítě přihlásili na jinou školu a máte zájem o zapsání k nám, máte možnost požádat původně vybranou školu o odhlášení dítěte a jeho převedení do ZŠ Hello.

Přečtěte si důležité informace a kritéria přijetí.

5 důvodů proč dát syna/dceru do ZŠ Hello

Naučí se více a lépe. Kombinace kvalitních pedagogů a  menšího počtu dětí ve třídě garantuje dostatek prostoru a pozornosti pro každého a je předpokladem pro účinné vzdělávání.
Bude se do školy těšit a bude „v pohodě“. Z našeho interního průzkumu mezi rodiči vyplývá, že děti do školy chodí rády. To je pro nás velmi důležité, jelikož výzkum i školní praxe ukazují, že výsledky žáků jsou lepší, jestliže se žáci cítí ve škole v bezpečí a obklopeni prostředím, kde mají podporu.
Dorozumí se lépe v angličtině. 5 hodin angličtiny týdně + konverzace s rodilým mluvčím + používání angličtiny i v dalších předmětech = zaručený pokrok.
Bude v dobré společnosti :-)

Přečtěte si také jaké zkušenosti mají se ZŠ Hello současní rodiče a žáci.

Kontaktujte nás na noskova@helloskola.cz nebo volejte tel. +420 775 345 369.

Těšíme se na Vás i Vaše děti.

K zápisu si s sebou vezměte rodný list Vašeho dítěte a Váš občanský průkaz.

ZÁPIS DO 1. TŘÍDY
2.4.2020
Informace k zápisu (pdf)
Žádost o přijetí