O škole / Náš tým / Šárka Divišová

PaedDr. Šárka Divišová

1 (15).JPG

Na Pedagogické fakultě v Ostravě jsem vystudovala obor učitelství všeobecně vzdělávacích předmětů. Mou aprobací je matematika a biologie. Oba tyto obory pro mě byly a stále jsou přitažlivé, podobně jako práce s mladými lidmi, která mě obohacuje a je pro mě zajímavá, protože vytváří stále nové situace a přináší nové podněty.

Ráda relaxuji při knížce nebo na procházce v lese, v létě mě těší na horském kole poznávat nové kouty naší republiky, v zimě lyžovat.