O škole / Náš tým / Radka Aniolová

Mgr. Radka Aniolová

1 (6).JPG

Narodila jsem se v Ostravě, kde žiji doposud. Studiu cizích jazyků se věnuji již od základní školy, po maturitě na gymnáziu jsem pokračovala ve studiu španělštiny na Filozofické fakultě, a poté jsem se vrátila k jazyku anglickému. Státní jazykovou školu jsem završila základní jazykovou zkouškou a všeobecnou jazykovou zkouškou z anglického jazyka. Po absolvování Doplňujícího pedagogického studia pro učitele jsem začala vyučovat na základní škole, kde jsem nejprve učila především angličtinu, první zkušenost s dětmi jsem však získala ještě dříve, kdy jsem vedla kroužky keramiky ve Středisku volného času. Rovněž jsem absolventkou Pedagogické fakulty Ostravské univerzity obor učitelství pro první stupeň. Učila jsem na třech základních školách, na kterých jsem nasbírala mnoho zkušeností, ale přesto je mým cílem neustrnout a pokračovat dál. Škola, která dává žákům tolik možností se vzdělávat a využít i bohaté mimoškolní činnosti, je tím, co mě láká učinit tu zásadní změnu v mém profesním životě.

Vedle pedagogické činnosti se ráda věnuji mimoškolním aktivitám, vedla jsem kroužky španělštiny, keramiky nebo výtvarné tvorby, což je mé celoživotní hobby. Výtvarnou činností si nejlépe odpočinu, patří zde např. výroba textilních hraček, loutek, ilustrace nebo malby na stěnu. S oblibou také připravuji zábavné pracovní listy pro výuku či projektová vyučování.

Zobrazit celý tým ZŠ Hello

Důležité

ZÁPIS DO 1. TŘÍDY
6.4. - 7.4.2021 od 15:00 do 18:00
Více informací zde (pdf)

PŘEDŠKOLÁK - kurz pro budoucí prvňáčky
více informací zde (pdf)

Proč studovat u nás?
Co čeká žáky na naší škole?

Připravujeme na CAMBRIDGE EXAMS
Certifikát (pdf)


PROVOZ ŠKOLY VZHLEDEM KE COVID-19
manuál

2. stupeň ZŠ Hello = alternativa k 8-letému gymnáziu
O škole


Zápis
Přestup z jiné školy do 1. až 9. ročníku ZŠ Hello je možný kdykoliv během školního roku po předchozí domluvě.

Gymnáziu, základní škole a mateřské škole Hello byl udělen titul
FAKULTNÍ INSTITUCE OSTRAVSKÉ UNIVERZITY V OSTRAVĚ
Více informací
Máme certifikát RODIČE VÍTÁNI
www.rodicevitani.cz

další události »

Akce

ČTENÁŘSKÝ KLUB
Více o klubu zde (pdf)

Kontakt
Naši partneři Cambridge Examinations Goethe Institut ostrava.jpg logo-mensa2.jpg Rodice_vitani_logo.jpg Program Bene+ LEGO logo_RGB.jpg ou.jpg logo ce.jpg

Copyright 2009-2017 - Základní jazyková škola Hello | mapa stránek

facebook