O škole / Náš tým / Petr Horský

Mgr. Petr Horský

1 (28).JPG

Můj první kontakt s pedagogikou byl v době, kdy jsem byl jen o několik málo let starší než tehdejší studenti. Nastoupil jsem jako instruktor tělesné výchovy na dnešní Vítkovickou střední školu.
Tato zkušenost mě nasměrovala ke studiu pedagogiky na Ostravské univerzitě. Postupně jsem si vzdělání rozšířil o studium speciální pedagogiky a geografie. V průběhu času jsem poznal práci ve školství základním a speciálním.
A co mě nejvíce oslovilo na této škole? Výborná parta lidí (kolegů), hezké prostředí školy a především motivovanost výrazné většiny studentů (žáků) naučit se něčemu novému.
Za největší relax ve volném čase považuji pobyt u moře spojený s cestováním a pak také aktivní pohyb na horách se svým psem