O škole / Náš tým / Markéta Kellerová

Markéta Kellerová

1 (8).JPG

Jestli najdeš v životě cestu bez překážek, určitě nikam nevede.
Arthur C. Clarke

Narodila jsem se v Ostravě. Studuji Ostravskou univerzitu Pedagogickou fakultu. Doma mám dvě dcery, které mě naučily, jak důležité je naslouchat dětem. Starší dcera navštěvuje základní školu a mladší mateřskou školku. Prvními přirozenými učiteli jsou rodiče.
Nejlepší a nejkrásnější věci na světě nejsou vidět a nikdo si na ně nemůže ani sáhnout. Tyto věci může člověk poznat pouze srdcem. Proto láska a otevřená náruč k této práci neodmyslitelně patří.
Práce s dětmi je a bude nedílnou součástí mého života.
Mezi mé záliby patří kreativní tvoření, výtvarná činnost. S oblibou si ráda přečtu hezkou knihu, miluji cestování, procházky přírodou, jízdu na kole.