O škole / Náš tým / Lenka Balarinová

Mgr. Lenka Balarinová

1 (7).JPG

Po absolvování Ostravské univerzity obor učitelství 1. st. ZŠ jsem působila tři roky jako elementaristka na Základní škole Březinova. Následující čtyři roky jsem prožila v USA, v malebném státě Colorado na různých pracovních pozicích a zde se zcela probudil můj zájem o anglický jazyk. S nadšením a plná elánu jsem se v roce 2002 vrátila zpět na základní školu, tentokrát na sportovně zaměřenou školu ZŠ Klegova, kde jsem působila až do roku 2013.

Možnost pracovat na ZŠ Hello byla pro mě výzva a také logickým vyústěním kombinace zájmu o angličtinu a zájmu o děti a práci s nimi.

Mým největším koníčkem a inspirací je má dcera. S ní trávím nejvíce svého volného času, společně s rodinou a přáteli. Kromě toho ráda chodím do přírody, na kolo či brusle, poznávám nové země, jejich tradice a lidi, ale nepohrdnu ani pěknou knížkou.