O škole / Náš tým / Kristina Honzková

Mgr. Kristina Honzková

Už na základní škole jsem snila o tom, že se jednou stanu paní učitelkou. Během studia na gymnáziu jsem doučovala děti v dobrovolnickém centru a můj zájem o tuto profesi se prohloubil. Mé kroky již pak směřovaly na Ostravskou univerzitu, kde jsem obor Učitelství pro 1. stupeň vystudovala a v červnu roku 2021 jsem studium ukončila magisterskou státní zkouškou. Pracovní zkušenosti teprve získávám, ale chuť, empatie, elán a radost mi pomohou. Ve volném čase ráda jezdím na kole, věnuji se turistice, návštěva divadla mě vždy potěší. Jsem přátelská, empatická, obětavá, ráda poznávám nové lidi i země.