O škole / Náš tým / Jarka Corkill

Mgr. Jaroslava Corkill

1 (5).JPG

Srdečně zdravím. Zde je pár řádků o mé osobě. Po úspěšném dokončení studia na pedagogické fakultě Ostravské Univerzity v roce 1998 a cestování po několika kontinentech, jsem se přestěhovala na 5 let do Austrálie, poznat domov dnes už svého ex-manžela. V Austrálii jsem působila zpočátku jako vychovatelka a posléze jako učitelka napříč všemi ročníky na soukromé škole ve městě Coffs Harbour, v blízkosti oceánu.

Po návratu do Ostravy jsem učila soukromě, dospělé ve firmách i děti ve školkách. Dva roky jsem vyučovala anglický jazyk na ZŠ Ostrčilova a dalších 7 let jsem působila na mezinárodní škole The Ostrava International School. Na této škole jsem pracovala s 5-7letými dětmi různých národností a výuka všech předmětů probíhala v angličtině. Práce s touto věkovou kategorií mě nadchla, je to opravdu radost sledovat velké pokroky dětí a být u toho, když se učí číst a psát. Na této bilingvní soukromé škole Hello jsem velice spokojená. Máme úžasný kolektiv i vedení a vynikající podmínky pro učení. Na prvním stupni používáme nejnovější interaktivní učebnice nakladatelství Fraus, matematiku profesora Hejného, v angličtině pracujeme s programem Jolly Phonics, Jolly Grammar a čtenářským programem Razkids. V prvouce vyzdvihuji potřebu pečovat o Matku Zemi, zvířata a rostliny. Mým cílem je, at´ děti chodí do školy rády a cítí se zde v bezpečí. Učím je spolupracovat, vyzdvihuji jejich jedinečnost a učím je pracovat s myslí i emocemi, což jsou základy zdravovědy a vstupenka do kvalitního radostného života.

Zkušenost s bilingvní výchovou jsem měla i doma se svými dnes už dospělými třemi dětmi.

Ve svém volném čase se zabývám osobnostním rozvojem. Ráda se učím nové věci, zejména jak zlepšit kvalitu života. Ráda čtu, tančím, cvičím hot jogu a otužuji se. Ráda cestuji a poznávám nové lidi. Ráda pobývám v přírodě, zajímají mě květiny, bylinky, aromaterapie, polodrahokamy, účinky frekvenční hudby na zdraví, léčivé vibrační obrázky, kineziologie a jsem nadšená z účinků energetické medicíny. Je mým potěšením být dětem laskavou průvodkyní.

Zobrazit celý tým ZŠ Hello

Důležité

27.9.2021 - ředitelské volnoProč studovat u nás?
Co čeká žáky na naší škole?

Připravujeme na CAMBRIDGE EXAMS
Certifikát (pdf)


2. stupeň ZŠ Hello = alternativa k 8-letému gymnáziu
O škole


Zápis
Přestup z jiné školy do 1. až 9. ročníku ZŠ Hello je možný kdykoliv během školního roku po předchozí domluvě.

Gymnáziu, základní škole a mateřské škole Hello byl udělen titul
FAKULTNÍ INSTITUCE OSTRAVSKÉ UNIVERZITY V OSTRAVĚ
Více informací
Máme certifikát RODIČE VÍTÁNI
www.rodicevitani.cz

další události »

Akce

EVROPSKÝ DEN JAZYKŮ
1.10.2021

DEN ZVÍŘAT
4.10.2021

PROJEKT 72 HODIN
14.10.2021

ERASMUS DAY
15.10.2021

Kontakt
Naši partneři Cambridge Examinations Goethe Institut ostrava.jpg logo-mensa2.jpg Rodice_vitani_logo.jpg Program Bene+ LEGO logo_RGB.jpg ou.jpg logo ce.jpg

Copyright 2009-2017 - Základní jazyková škola Hello | mapa stránek

facebook