O škole / Náš tým / Jarka Corkill

Mgr. Jaroslava Corkill

1 (5).JPG

Po úspěšném dokončení studia na pedagogické fakultě Ostravské Univerzity v roce 1998, jsem se přestěhovala na 5 let do Austrálie, poznat domov svého dnes už ex-manžela. V Austrálii jsem působila zpočátku jako vychovatelka v družině a posléze jako učitelka napříč všemi ročníky na soukromé škole ve městě Coffs Harbour v blízkosti oceánu.

Po návratu do Ostravy jsem učila soukromě, dospělé ve firmách i děti ve školkách. Dva roky jsem vyučovala anglický jazyk na ZŠ Ostrčilova, dalších 7 let jsem působila na 1st International School of Ostrava, dnes The Ostrava International School. Na této škole jsem pracovala s 5-7letými dětmi různých národností a výuka všech předmětů probíhala v angličtině. Práce s touto věkovou kategorií mě nadchla, je to opravdu radost sledovat velké pokroky dětí a být u toho, když se učí číst a psát. Na této bilingvní škole Hello jsem velice spokojená. Máme úžasný kolektiv i vedení a vynikající podmínky pro učení. Na prvním stupni používáme nejnovější interaktivní učebnice, matematiku profesora Hejného, v angličtině pracujeme s programem Jolly Phonics, Jolly Grammar a čtenářským programem RazKids.

Zkušenost s bilingvní výchovou jsem měla i doma se svými dnes už dospělými třemi dětmi.

Ve svém volném čase se zabývám osobnostním rozvojem. Ráda se učím nové věci, zejména jak zlepšit kvalitu života. Ráda čtu, tančím, cvičím hot jogu a otužuji se. Zajímají mě květiny, bylinky, minerály, účinky frekvenční hudby na zdraví, aromaterapie, vibrační obrázky, kineziologie a jsem nadšená z účinků energetické medicíny.

Zobrazit celý tým ZŠ Hello

Důležité

ZÁPIS DO 1. TŘÍDY
6.4. - 7.4.2021 od 15:00 do 18:00
Více informací zde (pdf)

PŘEDŠKOLÁK - kurz pro budoucí prvňáčky
více informací zde (pdf)

Proč studovat u nás?
Co čeká žáky na naší škole?

Připravujeme na CAMBRIDGE EXAMS
Certifikát (pdf)


PROVOZ ŠKOLY VZHLEDEM KE COVID-19
manuál

2. stupeň ZŠ Hello = alternativa k 8-letému gymnáziu
O škole


Zápis
Přestup z jiné školy do 1. až 9. ročníku ZŠ Hello je možný kdykoliv během školního roku po předchozí domluvě.

Gymnáziu, základní škole a mateřské škole Hello byl udělen titul
FAKULTNÍ INSTITUCE OSTRAVSKÉ UNIVERZITY V OSTRAVĚ
Více informací
Máme certifikát RODIČE VÍTÁNI
www.rodicevitani.cz

další události »

Akce

ČTENÁŘSKÝ KLUB
Více o klubu zde (pdf)

Kontakt
Naši partneři Cambridge Examinations Goethe Institut ostrava.jpg logo-mensa2.jpg Rodice_vitani_logo.jpg Program Bene+ LEGO logo_RGB.jpg ou.jpg logo ce.jpg

Copyright 2009-2017 - Základní jazyková škola Hello | mapa stránek

facebook