O škole / Náš tým / Gabriela Juránková

Mgr. Gabriela Juránková

1 (3).JPG

Tak dlouho jsem si v hodinách elektrotechniky a strojírenství četla pod lavicí klasiky, až jsem se (s praktickou maturitou z voltampérové charakteristiky unipolárního tranzistoru) dostala na filozofickou fakultu a tam vystudovala češtinu a žurnalistiku.

Oběma oborům se věnuju a oba obory mám stejně ráda – v knihách lze najít vše a média mají obrovskou moc. A zásadně zůstávám jednou nohou ve školství a jednou nohou mimo (je to dobré pro nadhled i pokoru).

Gymnázium Hello si mě získalo rodinnou a přátelskou atmosférou, otevřeností a hlavně představou vedení, že všechno jde - což ze státních škol neznám. A to už učím nějaký ten pátek.