O škole / Náš tým / Dagmar Géryková

Mgr. Dagmar Géryková

1 (17).JPG To, že všechno zlé je pro něco dobré, se neříká nadarmo. V mém případě jsem díky jednomu neúspěchu začala studium angličtiny jako alternativu k vysněné kariéře malířky. Brzy se ukázalo, že moje kroky šly správným směrem.
Dva roky strávené ve Velké Británii a půl roku ve Švédsku mi otevřely dveře na univerzitní půdu a k učitelské profesi. Samozřejmostí bylo, že jako druhý obor k anglickému jazyku jsem zvolila výtvarnou výchovu.
Po dokončení magisterského studia jsem působila jako lektorka ve firemních kurzech. Větší zkušenost s výukou dětí jsem získala na ZŠ Ostrčilova v její bilingvní sekci, kde jsem strávila dva roky a pochopila, že dvojjazyčná výuka je skvělou devizou jak pro žáky, tak i samotné učitele.